Kontakt

E.S. LAHTINEN OY

Kouranasematie 46
Kouranasematie 9 (Produkter plocka upp)
61160 KOURA

FO-nummer 0181176-1
Telefon: +358 6 429 9400
Fax: +358 6 429 9410
E-post: info@esla.fi

 

Kontakta oss

    Tähdellä merkityt ( * ) kohdat ovat pakollisia.










    Försäljning och Marknadsföring

    Försäljning och Webbutiken
    Tel. +358 6 429 9425
    esla@esla.fi

    Marknadsföringschef Raija Soukka
    raija.soukka@esla.fi

     

    Underleverantörer försäljning och Produktion

    Produktionschef Timo Kantola
    Tel. +358 6 429 9423
    timo.kantola@esla.fi

    Produktionsplanerare Matias Rannila
    Tel. +358 50 373 2180
    matias.rannila@esla.fi

    Avsändande avdelning Vesa Lehtinen
    Tel. +358 6 429 9444
    vesa.lehtinen@esla.fi

    Personal- och säkerhetschef Pirjetta Plucinska
    Tel. +358 40 362 9433
    pirjetta.plucinska@esla.fi

    Kvalitets- och utvecklingschef Jacob Plucinski
    Tel. +358 40 173 2813
    jacob.plucinski@esla.fi

    Kontor

    Ekonomichef Merja Purola
    Tel. +358 6 429 9419
    merja.purola@esla.fi

    Jaakko Ketola
    Tel. +358 6 429 9422
    jaakko.ketola@esla.fi

     

    Direktör

    Verkställande direktör Mika Lahtinen
    Tel. +358 6 429 9420, +358 50 502 0375
    mika.lahtinen@esla.fi

    Ekonomi direktör Raimo Lahtinen
    Tel. +358 6 4299 426
    raimo.lahtinen@esla.fi

    Teknisk direktör Tapio Lahtinen
    Tel. +358 50 5919177
    tapio.lahtinen@esla.fi