0 - 0.00€

Yhteys­tiedot

E.S. LAHTINEN OY

Kouranasematie 46
Kouranasematie 9 (Tavaran nouto)
61160 KOURA

Y-tunnus 0181176-1
Puhelin: (06) 429 9400
Telefaksi: (06) 429 9410
Sähköposti: info@esla.fi

 

Yhteyden­otto

    Tähdellä merkityt ( * ) kohdat ovat pakollisia.










    Myynti ja markkinointi

    Myynti ja verkkokauppa
    Puh. (06) 429 9425
    esla@esla.fi

    Avainasiakkuuspäällikkö

    Sari Hirvelä

    Puh. (050) 3578957

    sari.hirvela@esla.fi

    Markki­nointipäällikkö
    Raija Soukka

    Puh. (050) 5919233

    Puh.(06) 4299424

    raija.soukka@esla.fi

    Alihan­kinta-
    myynti ja tuotanto

    Tuotantopäällikkö
    Timo Kantola
    Puh. (06) 429 9423
    timo.kantola@esla.fi

    Tuotannonsuunnitteluinsinööri
    Matias Rannila

    Puh (050) 373 2180
    matias.rannila@esla.fi

    Lähettämö
    Vesa Lehtinen

    Puh. (06) 429 9444
    vesa.lehtinen@esla.fi

    Henkilöstö- ja työsuojelupäällikkö
    Pirjetta Plucinska

    Puh (040) 362 9433

    pirjetta.plucinska@esla.fi

    Laatu- ja kehityspäällikkö
    Jacob Plucinski

    Puh (040) 173 2813
    jacob.plucinski@esla.fi

    Konttori

    Talouspäällikkö
    Merja Purola

    Puh. (06) 429 9419
    merja.purola@esla.fi

    Jaakko Ketola
    Puh. (06) 429 9422
    jaakko.ketola@esla.fi

    Johto

    Toimitusjohtaja
    Mika Lahtinen

    Puh. (06) 429 9420, 050 502 0375
    mika.lahtinen@esla.fi

    Talousjohtaja
    Raimo Lahtinen

    Puh. (06) 4299 426
    raimo.lahtinen@esla.fi

    Hallituksen puheenjohtaja
    Tapio Lahtinen

    Puh. (050) 5919177
    tapio.lahtinen@esla.fi