Ilmainen kotiinkuljetus yli 50€ tilauksiin!

  • English
  • Deutsch
  • Svenska

Yhteys­tiedot

E.S. LAHTINEN OY

Kouranasematie 46
Kouranasematie 9 (Tavaran nouto)
61160 KOURA

Y-tunnus 0181176-1
Puhelin: (06) 429 9400
Sähköposti: info@esla.fi

 

Yhteyden­otto

    Tähdellä merkityt ( * ) kohdat ovat pakollisia.










    Myynti ja markkinointi

    Myynti ja verkkokauppa
    Puh. (06) 429 9425
    esla@esla.fi

    Avainasiakkuuspäällikkö
    Sari Hirvelä
    Puh. (050) 357 8957 
    sari.hirvela@esla.fi

    Markki­nointipäällikkö
    Raija Soukka
    Puh. (050) 591 9233
    Puh.(06) 429 9424 
    raija.soukka@esla.fi

     

    Alihan­kinta-
    myynti ja tuotanto

    Tuotantopäällikkö Timo Kantola
    Puh. (06) 429 9423
    timo.kantola@esla.fi

    Tuotannonsuunnitteluinsinööri
    Matias Rannila
    Puh (050) 373 2180
    matias.rannila@esla.fi

    Lähettämö
    Vesa Lehtinen
    Puh. (06) 429 9444
    vesa.lehtinen@esla.fi

    Henkilöstö- ja työsuojelupäällikkö
    Pirjetta Plucinska
    Puh (040) 362 9433
    pirjetta.plucinska@esla.fi

    Laatu- ja kehityspäällikkö
    Jacob Plucinski
    Puh (040) 173 2813
    jacob.plucinski@esla.fi

    Konttori

    Talouspäällikkö Merja Purola
    Puh. (06) 429 9419
    merja.purola@esla.fi

    Jaakko Ketola
    Puh. (06) 429 9422
    jaakko.ketola@esla.fi

     

    Johto

    Toimitusjohtaja
    Mika Lahtinen

    Puh. (06) 429 9420, 050 502 0375
    mika.lahtinen@esla.fi

    Talousjohtaja
    Raimo Lahtinen

    Puh. (06) 429 9426
    raimo.lahtinen@esla.fi

    Hallituksen puheenjohtaja
    Tapio Lahtinen

    Puh. (050) 591 9177
    tapio.lahtinen@esla.fi